Telefon: 0850 441 67 80
Bizi Takip Edin:

Biz Kimiz

Biz Kimiz

Şirket tanıtım videosu için lütfen tıklayınız;

 

HEGELİ ORTOPEDİK ÜRÜNLER SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

            Medikal cihazlar dağıtımcısı olarak 2005 yılında kurulan şirket, büyüyerek 2011 yılı itibariyle sektörde ortopedik destek ürünlerİ imalatına başlamıştır.

          Hali hazırda 90’ın üzerinde kişiye istihdam sağlayan Hegeli Ortopedik Ürünler, üretiminin yüzde atmış beşini ihraç etmektedir.

          Aralarında İtalya, İngiltere, Fransa gibi ortopedi sektörünün duayeni ülkelerin de bulunduğu 40’ın üzerinde ülkeye  ihracat yapan Hegeli, bundan sonraki 5 yıl içerisinde cirosunun % 95 ini ihracat satışlarından gerçekleştirip, ülke ekonomisine de katkı sağlamayı hedeflemektedir.

          3700 metrekare kapalı imalat alanıyla Ege Bölgesi’nin en büyük kapalı imalat alanlarından birine sahip olan Hegeli Ortopedik, aynı zamanda entegre tesis olma özelliğine de sahiptir.

          Bu prensiple ürün fabrikaya iplik olarak girer ve korse olarak kullanıma hazır bir halde çıkar. Bu çerçevede gerçekleştirilen 285 farklı çeşit ürünün her biri Avrupa normlarına uygun imal edilmektedir.

          Sektörün ilklerinden olan özel lazer kesim makineleri ile hassas kesimler yapabilen Hegeli, kumaş kaynak makinesi parkuruyla dikişsiz imalat yeteneğini sektör ortalamasının üzerine çıkararak farkını ortaya koymaktadır.

          Son olarak, Hegeli Ortopedik Ürünler sektörünün lider markaları ARMOR, BERCKS   ve SUPOR ile ortopedi piyasasını şekillendiren Hegeli Ortopedi, yurtiçi ve yurtdışında sektörünün saygın isimlerine fason üretim de gerçekleştirmektedir.

SAĞLIKLA VE SAĞLICAKLA KALIN.

          HEGELİ ORTOPEDİK ÜRÜNLERİ

            Daha Güzel Bir Gelecek İçin…

Adres

Selvilitepe OSB Mah. 2008 Cad. No:5/A TURGUTLU ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ TURGUTLU/MANİSA/TURKEY

İrtibat Bilgileri

0850 441 67 80
info@armororthopedics.com

Bizi Takip Edin
© Copyright 2024 armororthopedics.com. | Tüm Hakları Saklıdır.